Czarny napis POLDEK z podpisem Kanalizacja Gmina Dobra

Radiowy system odczytu wodomierzy

07-02-2018

Dzięki nowej technologii odczyty stanu wodomierzy będą odbywać się całkowicie zdalnie. Stale pracując nad ulepszeniem standardów naszych usług, wprowadziliśmy do oferty radiowe wodomierze, które pozwalają na szybki odczyt rzeczywistego stanu podlicznika bez wchodzenia na Państwa posesję. 

Radiowe podliczniki to nie tylko wygoda odczytów, ale także - dzięki szerokiemu zakresowi rejestrowanych radiowo danych - możliwość monitorowania działania wewnętrznej instalacji wodociągowej i szybkiego wykrywania awarii. Poza wyżej wymienionymi zaletami nowy typ liczników gwarantuje także prawidłowość odczytu, elminując błędy wynikające z czynnika ludzkiego oraz łatwość jego przeprowadzenia (niezależnie od tego, czy fizyczny dostęp do licznika jest utrudniony, czy nie) w dowolnym terminie. 

Jeśli jesteście Państwo odbiorcami naszych usług i chcecie skorzystać z naszej oferty wodomierzy z nadajnikiem radiowym - zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży: tel. 91 333 12 12 wew. 1 lub 2 / kom: +48 501 73 33 38 / mail:  [email protected]